Įsigyti galite čia:
Velonova S-Sportas iDeal UltraBike Veloklinika Ponas dviratis BikeSpot Velomanija

Wahoo KICKR SMART TRENIRUOKLIAI

RIDE THE REVOLUTION

KICKRMOVE

Aukščiausios kokybės „Wahoo“ asortimento naujiena, turi 20 cm diapozą, kuriuo galima judėti pirmyn ir atgal, kas suteikia visiškai naują važiavimo pojūtį.

KICKRBIKE SHIFT

„Wahoo“ išmanusis dviratis tapo labiau prieinamas daugeliui žmonių. Pasitelkiant naują stabdžių ir diržinės pavaros sistemą, treniruoklis gali žaibiškai sureaguoti į galios pokyčius.

KICKR

Galingesnis, tikslesnis ir tylesnis. KICKR dviračių treniruoklis yra pritaikytas reikliausiems pasaulio dviratininkams, suteikiant aukščiausios kokybės treniruočių patirtį.

KICKRCORE

Dėl paprasto dizaino, stabilumo, galios ir tikslumo KICKR CORE išmanusis treniruoklis, siūlo tikrovišką ir tylią treniruočių patirtį uždarose patalpose.

KICKRSNAP

Legendinis KICKR SNAP treniruoklis, dėl savo patogumo, tikslumo ir išmanumo daro šį treniruoklį vienu populiariausių treniruoklių, kai dviratis gali būti prijungtas prie treniruoklio nenuėmus galinio rato.

KICKRBIKE

Patirk tikrą pojūtį važiuodamas su išmaniuoju KICKR dviračiu. Šis KICKR dviratis siūlo precedento neturinčias naujoves, tokias kaip integruotą įkalnių ir nuokalnių simuliaciją, elektroninę pavarų perjungimo sistemą, kuri sukurs individualizuotas ir pačias tikroviškiausias treniruotes namuose ar sporto salėje.